+370 699 28414 info@ramuciukc.lt hide hide hide

Kauno rajono Ramučių kultūros centro Domeikavos laisvalaikio salės mišrus choras “Versmė”

Choras gyvuoja nuo 1995 metų, jame dainuoja 30 įvairaus amžiaus ir profesijų žmonių. ,,Versmės‘‘ repertuare skamba įvairių stilių lietuvių bei užsienio autorių originali ir sakralinė muzika.1999 metais choras dalyvavo pirmoje respublikinėje Giesmių šventėje Vilniuje. 2000-aisiais “Versmė” dalyvavo Lietuvos II Eucharistiniame Kongrese.

2002 metais išleido muzikinį CD ,,Prie versmės‘‘. 2004 metais J. Naujalio chorų konkurse choras įvertintas II laipsnio diplomu.

2002 m. choras išleido audio albumą  „Prie Versmės“. Nuo 2012 m. choro ir vadovės iniciatyva Domeikavoje organizuojamas sakralinės muzikos festivalis „Sacrum Convivium“, skirtas Gedulo ir Vilties dienai paminėti.

„Versmė“ savo dainomis džiugina ne tik domeikaviečius ir Kauno r. klausytojus, bet ir dalyvauja įvairiuose muzikiniuose projektuose – festivaliuose: Jonavoje, Marijampolėje, Raudondvaryje, Vievyje, Kretingoje. Choras atstovavo Kauno rajoną penkiose respublikinėse Dainų šventėse, Kauno ir Kauno raj. dainų šventėse. Mūsų atliekamos muz. programos ypač šiltai buvo įvertintos chorų tarptautiniuose festivaliuose Austrijoje ir Lenkijoje, choro  atliekamos giesmės skambėjo lietuvių koplyčioje Šv. Petro Bazilikoje Vatikane.

2018 metais Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio proga choras „Versmė“ kartu su Garliavos choru „Melodija“ atstovavo Kauno rajoną Lietuvių kultūros šventėje Minske, Baltarusijoje.

2018m. chorui „Versmė“ suteikta II kvalifikacinė kategorija

2019m. J. Naujalio mišrių chorų konkurse Raudondvaryje įvertintas III laipsnio diplomu.

Choristus vienija bendras tikslas – puoselėti chorinę kultūrą, pažinti įvairių epochų muziką ir kasmet ruošti naujas koncertines programas. 

Choro meno vadovė Rasa Endriukaitienė.

Koncertmeisterė Agnė Pranculytė – Jončienė.