+370 699 28414 ramuciukc@gmail.com

Kauno rajono Ramučių kultūros centro Domeikavos laisvalaikio salės vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Džiaukis“

 

Domeikavos laisvalaikio salės vyresniųjų liaudiškų šokių kolektyvas „Džiaukis“ (vad. Rasa Banevičiūtė) susikūręs 1999 m., džiaugiasi ir džiugina ne tik Lietuvos žiūrovus, bet ir užsienio. Ne tik šoka, bet ir dalyvauja įvairiose akcijose, teikiančiose džiaugsmą, leidžia laisvalaikį gėrėdamiesi Lietuvos žmonėmis, gamta ir kultūriniu paveldu.

Jau  23-ąjį šokėjiškos veiklos sezoną skaičiuojančiame kolektyve šoka 9 poros, daugiausiai šeimos, kurių amžius – nuo 45 iki 67 metų. Čia puikiai sutaria įvairių profesijų ir temperamentų žmonės.

„Džiaukis“ yra Lietuvos dainų ir šokių švenčių, Kauno rajono renginių, respublikinių konkursų dalyvis, laureatas ir diplomantas. Sceniniu lietuvių liaudies šokiu „Džiaukis“ džiugino Vokietijos, Šveicarijos, , Baltarusijos, Ispanijos, Austrijos, Kroatijos, Graikijos, Bulgarijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Lenkijos žiūrovus. O paskutiniųjų dvejų metų priimti iššūkiai suteikė galimybę patirti šiuolaikinio šokio, darbo filmavimo aikštelėje su profesionaliais aktoriais džiaugsmą.

Nestandartiniame  kolektyvo pavadinime užkoduota meilė šokiui, savo protėvių kultūrai ir džiaugsmui būti tarp bendraminčių.

Gera dovanoti džiaugsmą!

Tad visus, kurie myli šokį, kviečiame jungtis į „Džiaukis“ šeimą. Gal tai bus malonus laisvalaikio praleidimas, o gal – naujas iššūkis ar adrenalino dozė prieš įžengiant į sceną. Verta pabandyti ir sužinoti!!!

Kolektyvo vadovė Rasa Banevičiūtė.