+370 699 28414 ramuciukc@gmail.com hide hide hide

„Zversa“ liaudiškos muzikos kapela

Liaudiškos muzikos kapela „Zversa“ susikūrė 2017 m. balandžio mėnesį, Romualdui Petkevičiui pradėjus eiti meno vadovo pareigas. Pavadinimas kilęs nuo pro Ramučių gyvenvietę tekančio upelio vardo. Pakankamai jaunas kolektyvas labai energingai ir produktyviai nusiteikęs ėmėsi kūrybinių darbų.

Šiuo metu kapelą sudaro septynios vokalistės ir penki muzikantai (akordeonistas/ smuikininkas, armonikierius, gitaristas, kontrabosistas, būgnininkas). Visi dalyviai – Karmėlavos seniūnijos ar aplinkinių vietovių gyventojai, panorę save realizuoti muzikinėje veikloje.

„Zversos“ repertuarą sudaro lietuvių liaudies bei šiuolaikinių kompozitorių sukurtos dainos, taip pat yra paruošta ir romansų programa. Šiuo metu intensyviai ruošiama koncertinė programa 2018 m. Dainų šventei „Vardan tos…“.

Šiltas, energingas ir labai draugiškas kolektyvas nuolat ieško naujų narių, o pakviesti koncertuoti išvykose, visuomet entuziastingai pasirodo svečiuose.

Norinčius ne tik smagiai praleisti laiką repeticijose, realizuoti savo muzikinius gebėjimus, aktyviai koncertuoti išvykose, maloniai kviečiame prisijungti prie Ramučių kultūros centro liaudiškos muzikos kapelos „Zversa“ (repeticijos vyksta pirmadieniais ir ketvirtadieniais nuo 16.30 val. Ramučių kultūros centre).

Telefonas pasiteiravimui: 8 699 66682 (vad. Romualdas Petkevičius)

Repeticijos vyksta:

Antradienis 18.00 – 19.30

Ketvirtadienis 18.00 – 19.30