2020-01-20

Štai ir vėl pradėjo suktis metų ratas. Ką tik atsisveikinę su senaisiais, jau ėmėme jaukintis kitus,  naujus. Voškoniškiai tradiciškai naujuosius pradėjo šventiniame bendrystės vakare „Vėl ima suktis metų ratas“. Šiumetinėje šventėje visus pakvietėme pakeliauti laiku ir atsukti laiko ratą į praėjusius, prisiminti bendrus džiaugsmus, pasiekimus ir žinoma pasidžiaugti nuveiktais darbais, kurie stiprino mūsų šeimos vienybę ir sukaupė pilnus aruodus kultūrinio bei emocinio derliaus.

O prisiminimais ir geromis emocijomis dalintis kur kas smagiau, kai sulauki svečių. Nuoširdžiausiais linkėjimais  ir saldžia bendruomenei dovanėle  nudžiugino  Lietuvos respublikos seimo narė Raminta Popovienė, Domeikavos seniūnės pavaduotoja Vita Sutkienė ir Ramučių kultūros centro direktorė Živilė Jurgaitienė. O keliauti per visus metų laikus ir iš kultūros aruodų semti  derlių – gražias veiklas, prasmingus renginius, padėkoti socialiniams partneriams, kultūros rėmėjams ir  sukurti visiems džiugią  nuotaiką  padėjo  šaunus kolektyvas  „Samanėlė“ iš Ežerėlio (vadovas Remigijus Marma).

Su išdalintais pušies kankorėžiais, kaip gyvybės ir vaisingumo simboliais, visiems linkėjome gyvenimo pilnatvės,  prasmingo laiko ir gražios bendrystės.

Voškonių laisvalaikio salės renginių organizatorė D. Kasparienė