Jungtinis – Kauno rajono Ramučių kultūros centro ir laisvalaikio salių mėgėjų meno kolektyvų sveikinimas Kovo 11-osios proga.❗
Su 31-uoju Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimu.????????❤️
Branginkime tai ką turime – čia ir dabar. ❤️
2021-03-11
2021-03-11
Jungtinis – Kauno rajono Ramučių kultūros centro ir laisvalaikio salių mėgėjų meno kolektyvų sveikinimas Kovo 11-osios proga.❗
Su 31-uoju Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimu.????????❤️
Branginkime tai ką turime – čia ir dabar. ❤️