2022-08-30

(Ištrauka iš laiško) „Gerieji Domeikavos žmonės,
Rašau jums, nes geras mano ir jūsų draugas bajoras Domeikis papuolė į bėdą – kažkur pradingo jo atmintis! Kaipgi jis globos Domeikavą ir saugos ją nuo ateities pavojų, jei nepamena, kaip įveikė piktus burtus praeityje? Bet yra išeitis! Domeikavos žemė dar atsimena, kiek gero Domeikis yra jai padaręs – tereikia apvažiuoti mūsų gražųjį kaimą ir tuos prisiminimus surinkti. Aš jau išsiaiškinau vietas, kur jie slepiasi. Jums telieka surinkti nuotykių nebijančius šeimos narius ar draugus, sėsti prie automobilio vairo ir rugsėjo 10 dieną 11 val. atvykti prie Domeikavos bažnyčios – ten aš duosiu jums žemėlapį, kurį sekdami padėsite Domeikiui atgauti atmintį.“
Domeikavos simbolio – Domeikio – pėdsakų paieškos – tai tęstinis, jau trečiasis Domeikavoje įgyvendinamo Šiuolaikinių seniūnijų projekto renginys. Kaip ir kasmet, juo siekiama organizuoti bendruomenę sutelkiančias veiklas ir kurti sužaidybintą seniūnijos pažinimo patirtį. Kviečiame ne tik seniūnijos gyventojus, bet ir svečius keliauti po pseudo istorinę ir fantastinę Domeikavą, kurioje egzistuojanti tikrovė persipina su stebuklinga istorija. Dauguma žaidimo vietų – tai seniūnijai svarbios, istorinės ir naujos vietos, paveldo objektai. Šis žaidimas sujungia intriguojantį pasakojimą, tikras ir pramanytas istorijas, bei suburia vietos bendruomenę. Finišavusiųjų laukia dovana – komiksas apie seniūniją, kuriame bus pateiktos visos žaidimo istorijos versijos. Tai juodai balta knygelė, kurią dalyviai namuose galės nuspalvinti patys.
Kviečiame į žaismingą Domeikavos pažinimo kelionę!
‼ REGISTRUOKIS ŽAIDIMUI: https://forms.gle/jGeNbNqJaqdP2iri6
Šis renginys – Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022 programos dalis.
Projektą įgyvendina:
„Kaunas ir Kauno rajonas – Europos kultūros sostinė 2022“, Domeikavos laisvalaikio salė, Voškonių laisvalaikio salė, Domeikavos seniūnija, Domeikavos kaimo bendruomenės centras, MB „Žaidimo meistrai“.
Daugiau apie šiuolaikinių seniūnijų projektą: https://bit.ly/3CCW9Tk