2023-05-15

Šiltą gegužės 12-os vakarą Domeikavos laisvalaikio salė suskambėjo nuostabiais garsais – dainomis bei instrumentiniais ansambliais. Į festivalį-konkursą ,,Muzikoje – mes šeima” sugūžėjo kolektyvai ne tik iš Kauno miesto, bet ir iš tolimiausių Kauno rajono kampelių: Piliuonos, Garliavos, Ežerėlio, Lapių ir ,žinoma, Domeikavos. Dalyvavo net 21- nas kolektyvas. Visus sužavėjo jauniausio dalyvio – Jonuko Urbaičio dainavimas, kuriam pritarė jo seneliai bei mamytė.  Dalyviai buvo įvertinti išskirtinėmis festivalio nominacijomis už originalumą, išraiškingumą, ansambliškumą, darną, netikėtumą, vieningumą bei saldžiomis „Rosi desertai” staigmenomis. Netikėtumu nustebino Kauno Martyno Mažvydo kolektyvo ,,Vėjos dukros ir tėveliai” kaubojiškas šokis ir daina apie varną (vad. Rita Beitnaraitė).
Na, o kompetetingai komisijai: Domeikavos gimnazijos neformalaus ugdymo renginių organizatorei Rasai Jakeliūnienei, Kulautuvos pagrindinės mokyklos vyr.muzikos mokytojai Reginai Bagdonavičienei bei mišraus choro vadovei Rasai Endriukaitienei teko sunkiausias darbas: įvertinti gausų dalyvių būrį, kurių tarpe buvo nors vienas 5-12 klasės mokinys. Vertinimo komisijai pirmininkavo Domeikavos laisvalaikio salės renginių organizatorė Nerija Krugliakovienė.
  • Pirma vieta atiteko iš Garliavos atvykusiai Indrai Mažuikaitei-Kubiliūnienei su dukrytėmis Vaiva ir Saule. Jos nustebino visus kanklių, smuiko bei fortepijono trio atliekamu kūriniu ,,Saulėtas rytas”.
  • 2-osios vietos nugalėtojos tapo pianistės sesutės Gabija ir Emilija Baltrušaitytės iš Kauno Miko Petrausko scenos menų mokyklos. Jas moko groti Agnė Pranculytė-Jončienė. Kita antra vieta atiteko sesučių Emos ir Godos Dirdaičių duetui iš Kauno Tado Ivanausko progimnazijos (mokytoja Jolanta Bernotaitienė).
  • Ir 3-iosios vietos atiteko šarmingajam ,,JEP” ansambliui – broliui Jokūbui, sesutei Elzei Pavlikovičiams ir jų mamytei Jovitai Murauskaitei-Pavlikovičienei. Kita trečiąja vieta džiaugėsi Alvija Grimalauskienė su dukrytėmis iš Piliuonos gimnazijos, muzikos mokytoja Elena Vainiūnaitė.
Džiaugiamės pirmu tokiu gausiu šeimų, mylinčių muziką, susibūrimu ir laukiame kitų metų.
Dėkojame visiems dalyviams, žiūrovams ir šventės organizatoriams: Ramučių kultūros centro Domeikavos laisvalaikio salei, Kauno rajono švietimo centrui bei Domeikavos gimnazijai už paramą organizuojant puikų muzikuojančių šeimų renginį!