2022-11-02

Spalio mėnesį Domeikavos laisvalaikio salėje mokomųjų lekcijų cikle „Gera pradžia – pusė darbo“ turėjome nemažai susitikimų su įvairių sričių ekspertais ir lektoriais. Pirmame motyvaciniame seminare gvildenome temą – „Kodėl vienos moterys klesti, kai kitos vos suduria galą su galu?” su žmogaus elgsenos ekspertu, knygos „Nemokamas išėjimas iš kalėjimo“ autoriumi, verslininku, konsultantu ir pranešėju – Romualdu Mačiuliu.
Nuotoliniame seminare“Efektyvus ir įtraukiantis soc. tinklų turinys. Kaip jį kurti?” dalyvės sužinojo pagrindines soc. turinio kūrimo klaidas, kaip išsigrynininti tikslines auditorijas, kaip sukurti įtraukiantį turinį, kuris augintų stebėtojų ratą, taip didindamas verslo žinomumą.
Gerųjų patirčių sėmėmės iš nepaprastai veiklių moterų: televizinių projektų prodiuserės, renginių organizatorės, prekės ženklo “gk” įkūrėjos – Gintarės Kreipavičiūtės bei gyvensenos medicinos specialistės, gyvensenos su alergija mokytojos, knygos „Ačiū ne – aš alergiškas” autorės, alergiškų žmonių asociacijos „Alergijos klubas” įkūrėjos ir vadovės – Vaivos Lukošienės.
Viešojo kalbėjimo baimės įveikimo paslaptimis dalinosi Kauno rajono švietimo centro neformalaus suaugusiųjų švietimo koordinatorė Loreta Montrimaitė. Seminaro dalyvės sužinojo, kaip lengvai užmegzti ryšį su auditorija ir sklandžiai pasakyti savo kalbą, efektyviai pristatyti informaciją tiek susirinkimuose įmonės viduje tiek derybinėse situacijose.
Na, o mokymų ir inspiracijų ciklo finalinis renginys vyko su žinoma verslininke, nuomonės formuotoja, mados namų įkūrėja – Erika Vitulskiene, kuri mielai dalinosi savo verslo plėtojimo patirtimi, kaip sekasi derinti darbą su šeimos gyvenimu, kokius iššūkius patiria ir kaip juos sprendžia.
Tariame nuoširdų ačiū visiems lektoriams ir dalyvėms už patirtą puikų bendrystės jausmą bendraminčių apsuptyje bei Kauno rajono savivaldybei už projekto finansavimą. 
Neformalaus suaugusiųjų švietimo projektą „Gera pradžia – pusė darbo” įgyvendino Ramučių kultūros centras