2018-06-26

Šeštadienio vakarą, kaip ir visoje Lietuvoje, Rykštynės gyventojai linksmai sutiko Jonines. Šventišką Joninių nakties šėlsmą kūrė: Ramučių kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Zversa“ kartu su vyrų vokaliniu kvartetu (vad. Romualdas Petkevičius), moterų šokių grupė „Saulėgrąža“ (vad. Rasa Banevičiūtė), bendruomenės centro „Židinys“ vokalinis moterų ansamblis „Prie židinio“ (vad. Neringa Tarvydaitė) bei pop muzikos atlikėjų duetas „Genuja“. Šventės dalyviai tradiciškai buvo kviečiami Joninių „apsivalymo“ ritualui nuo piktų negandų ir visokeriopos sėkmės prisišaukimui, buvo raginami susipinti ne tik gražiausius vainikus, bet ir surišti bendruomenišką žolynų paveikslą, o belaukdami kol pražys stebuklingas paparčio žiedas visi linksmai šėlo bendruose šokių rateliuose.

Kauno rajono Ramučių kultūros centro 
režisierė Aistė Rudavičienė